881 767 545
Artura Grottgera 2, 20-029 Lublin
Pon - Pt 12:00 - 22:00 Sob - Niedz 13:00 - 22:00
Top

O nas

Nasza filozofia

Najwyższa jakość składników

Nasze dania opierają się na świeżych, nierzadko sezonowych składnikach. Chętnie sięgamy do nieszablonowych połączeń smakowych. To wszystko, żebyście mogli poznać i pokochać najlepsze sushi w Lublinie.

Niepowtarzalna ekspozycja dań

Wiemy, jak ważny jest wizualny aspekt serwowanych dań. Nasze sushi przygotowywane jest ze szczególną precyzją i dbałością o każdy szczegół. Sposób podania nie tylko podkreśla wyjątkowość kompozycji smakowych, ale również cieszy oczy.

Znakomicie przeszkolona załoga

Nasi kucharze uwielbiają, gdy zajmujecie miejsca przy barze. Mogą wtedy zaprezentować, jak krok po kroku powstaje sushi idealne. Bardzo chętnie rozwieją Wasze wątpliwości, doradzą w wyborze dań lub zaserwują coś specjalnego…

Nowoczesny wystrój

Jesteśmy wyjątkowym miejscem w sercu Lublina. Nasza otwarta kuchnia i przygotowywanie dań tuż pod okiem naszych Gości dodaje fascynującego, nieco teatralnego klimatu. Nowoczesne wnętrze z wysokimi przeszkleniami stwarza pozytywną energię, a łagodny szum fontanny pozwoli na chwilę odpoczynku w ciągu szalonego dnia. Bogata roślinność i gra światła to dominujące elementy dekoracji stwarzające niepowtarzalną atmosferę. Mieścimy się na parterze Lubelskiego Centrum Konferencyjnego.

Unikalność pomysłów

W 2PiEr Sushi House łączymy tradycyjną szkołę Edomae ze współczesnymi trendami kulinarnymi. Lubimy inspirować smakiem, dlatego sięgamy również po produkty regionalne. Oprócz łososia, tuńczyka czy serioli, w naszym menu znajdziecie również m.in.… lubelskiego karpia czy lubelską ricottę.

Call Now Button